INFORMATORY

Informacje

Informatory

 

To publikacje szeroko prezentujące konkretny zakres tematyczny.

 

Informatory ukazują się na rynku od ponad 25 lat. „Informator Budowlany-murator” składa się z trzech tomów: „Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”, „Pokrycia Dachowe i Akcesoria” oraz „Stolarka Otworowa i Akcesoria”, zaś „Informator Instalacyjny-murator” z dwóch: „Woda, Ogrzewanie, Klimatyzacja” oraz „Instalacje Elektryczne, Oświetlenie, Zabezpieczenie”. Publikacje te są skierowane do profesjonalistów, m.in. architektów, projektantów, wykonawców, inwestorów. Można w nich znaleźć przegląd ofert firm z branży budowlanej i instalacyjnej, artykuły, poradniki dla wykonawców, przeglądy nowości produktowych oraz opisy ciekawych obiektów zrealizowanych w Polsce.
Od 2014 roku ukazują się Numery Specjalne Informatorów, m.in. „Hale Przemysłowe” i „Obiekty Mieszkalne”, które poświęcone są zagadnieniom prawnym, a także rozwiązaniom projektowym i wykonawczym dotyczącym konkretnych typów obiektów. W tej grupie tytułów znajdują się także „Obiekty Rolnicze”, wydawane od 2019 roku, poświęcone zarówno budownictwu rolniczemu, jak i instalacjom, nowoczesnym technologiom stosowanym w produkcji zwierzęcej oraz maszynom rolniczym. Również od roku 2014 wydawany jest „Sektor Elektroenergetyczny” – publikacja w całości poświęcona elektroenergetyce.

 

Urządzamy dom i mieszkanie” to katalog, który przynosi wiele praktycznych podpowiedzi i ciekawych inspiracji dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć wyjątkowe miejsce dla siebie i swojej rodziny. Publikacja zawiera teksty dotyczące zasad projektowania przestrzeni, aktualnych trendów i praktycznych rozwiązań aranżacyjnych oraz ciekawych materiałów wykończeniowych. Autorzy to doświadczeni architekci, dziennikarze specjalizujący się w tematyce wnętrzarskiej oraz pasjonaci dobrego wzornictwa. W magazynie znajduje się również przegląd nowości i przydatnych produktów oraz prezentacje zaprojektowanych ze smakiem wnętrz.

Redaktor naczelna: Jolanta Sankowska.
Zastępca redaktor naczelnej: Magdalena Wasilewska-Pyłka.

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 51 70
informatory@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 53 56
reklama_informatory@grupazpr.pl